Kontakt os

E-mail eller giv os et kald!

MD Mats Johansson

Salg og kunderelationer

mats@impressiogroup.com +371 294 793 33

Inga Christina

Personalerelationer for svejsere. Ansvarlig for visum

inga@impressiogroup.com +370 679 780 15

Natalija Mahnova

Personalerelationer for kokke og køkken

natalija@impressiogroup.com +371 295 783 44

Roland Abou Younes

Personalerelationer for udviklere og IT

roland@impressiogroup.com +371 224 420 80

Toni Hartonen

Repræsentant i Finland

toni@impressiogroup.com +358 45 139 7803

Anders Svensson

Repræsentant i Sverige

anders.bassen@gmail.com +46 70 8282082

Johan Lundberg

Salgsrepræsentant i Sverige for kokke- og køkkenpersonale

johan@impressiogroup.com +46 0707795921